Çevre Ve Mühendis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çevre Ve Mühendis

Çevre mühendisliği ve ilgili bilim dalları

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TOPLANMA ÇAGRISI

3 posters
YazarMesaj
yasin07
Çevre Mühendisi
yasin07

TOPLANMA ÇAGRISI Empty
MesajKonu: TOPLANMA ÇAGRISI   TOPLANMA ÇAGRISI Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 2:10 am

arkadaslar belli günlerde herkes gelsin hep beraber bi tyoplananlım. ben daha hiç 3 kişi onlıne göremedim.SadSadSad baya üyemiz war ama kimse kimseyi tanımıyor..... bir gün werelim hiç olmassa ogün herkes gelsin.
tayfun

tayfun

TOPLANMA ÇAGRISI Empty
MesajKonu: Geri: TOPLANMA ÇAGRISI   TOPLANMA ÇAGRISI Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 10:23 am

neden olmasın bende herkezle tanışmak isterim teşekkürler
Admin
Admin
Admin

TOPLANMA ÇAGRISI Empty
MesajKonu: Geri: TOPLANMA ÇAGRISI   TOPLANMA ÇAGRISI Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 11:50 am

Bana her saat her zaman uyar 7/24 nette olduğum için, aslında siteye daha çok takılıyodum. Şimdileri çok takılmıyorum aslına bakarsanız okar emek vermeme rağmen destek gelmiyoor.
https://etscevre.yetkin-forum.com
yasin07
Çevre Mühendisi
yasin07

TOPLANMA ÇAGRISI Empty
MesajKonu: Geri: TOPLANMA ÇAGRISI   TOPLANMA ÇAGRISI Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 11:38 pm

Tmm O zaman bi gün werelim herkez o gün elinden geldiğince online olmaya calıssın.......
Saygılar......... cheers
yasin07
Çevre Mühendisi
yasin07

TOPLANMA ÇAGRISI Empty
MesajKonu: Geri: TOPLANMA ÇAGRISI   TOPLANMA ÇAGRISI Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 11:41 pm

Admin demiş ki:
Bana her saat her zaman uyar 7/24 nette olduğum için, aslında siteye daha çok takılıyodum. Şimdileri çok takılmıyorum aslına bakarsanız okar emek vermeme rağmen destek gelmiyoor.

Destek gelmiyordan kastınız nedir kusura bakmayın ama ben anlayamadımm. kusura bakmayın ama ben ne zaman online olsan sizi göremiyorumm. haftanının en az 3-4 günü ben buralardayımm. destek görebilmeniz için ilk önce siteye karsı ilginizi göstermelisiniz. saygılarımla cheers

TOPLANMA ÇAGRISI
1 sayfadaki 1 sayfası