Çevre Ve Mühendis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çevre Ve Mühendis

Çevre mühendisliği ve ilgili bilim dalları

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hayırlı olsun

YazarMesaj
cevresahibi
Editör

hayırlı olsun Empty
MesajKonu: hayırlı olsun   hayırlı olsun Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 11:07 am

Shocked Shocked Shocked umarım bu site sadece iş ilanlarının paylaşıldığı bir siteden öteye gider. meslek hayatımda uç noktalarda bulunan bir çok çevre mühendisi ile karşılaştım. Örneğin bir çevre mühendisi arkadaşım bilgisayar ile proje çizimi ile harikalar yaratıp çok iyi paralar kazanırken bir çevre mühendisi arkadaşım bilgisayarı açmasını bilmiyordu
onlarca işsiz çevre mühendisi olmasına rağmen bu mesleğin farklı kollarından para kazanan çok iyi mevkilerde bulunan çevre mühendisleri ( ki bunlardan biri amirim bana kök söktürüyor...) tanıdım. bazı çevre mühendisi arkadaşlarım tanıdıkları sayesinde iyi mevkilerde işe başlarken benim gibi bazı çevre mühendisleri aylarca sigortasız yada asgari ücretle çalıştı yannış annamayın kıskanmıyorum sadece garip buluyoum.
Bunun nedenin ne olduğunu çok düşündüm, belki mesleğimizi tanımyoruz belki profosyonel hareket edemiyoruz, belki mesleğimizden çok şey bekliyoruz, belki hakettiğimiz değeri karşımızdaki kişi ve kuruluşlardan görmüyoruz.......................
belki belki diye liste uzadı gitti. galiba ben çok nankörüm yada mesleğim bana karşı çok nankör ama ben mesleğimi seviyorum. ( ÇÖPÇÜYÜM GURURLUYUM Very Happy Very Happy Very Happy )
dediğim gibi iş ilanı sitesinden çok,benim gibi kafasında soru işaretleri bulunan çevre mühendislerinin cevap bulduğu bir site olur.
saygılarımla
e.a
[i]

hayırlı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası