Çevre Ve Mühendis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çevre Ve Mühendis

Çevre mühendisliği ve ilgili bilim dalları

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kadroları Artırmak Elimizde

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadroları Artırmak Elimizde Empty
MesajKonu: Kadroları Artırmak Elimizde   Kadroları Artırmak Elimizde Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 1:01 pm

Evet arkadaşlar, bir problemi, yani kadro sayısının artırılması problemini mühendis mantıgı ile çözmeye nedersiniz, hepimiz mühendsizya o sebten yani. Eğer önümüzdeki son iki ayda çevre suçlarında ve şikayetlerde bir patlama görülürse özellikle Çevre ve Orman Bakanlığını yetki ve sorumluluğundaki konularda ve yerlerde Çevre Mühendislerinin yetkialanlarında işlenen suçların veya uygulanmayan yönetmeliklerin tespitleri şikayet olarak bimer ve İlgili ilin valiliğine 5 satır yazı ve ünvanınızı altına yazarak yollayabilir ve ilgili konuda dillekçe kanununa göre yasal süresinde bilgi bekliyorum, gibi ibareler ile işin kısa sürede halledilemsi gerekliliğini doğuracağından zaten rutin işlerini yetiştiremeyen Çevre İl Mdürlüükleri hepten pankleyecek Türkiyedeki bütün Çevre İl müdürlüklerininin rutun iş yükünden ziyade gelecek şikayetlerle iş yükünün artırılması ve buda yeni personel gereksinimlerinin doğmasıne neden olmazmı , şikayet konusunda neyin şikayet edilip eilemeyeceğini bizden iyi bilen olmaz heralde ve bu şikayetlerin yerel veya ulusal medyaya(Yazılı görsel) taşınması ile ilgili kurumlar üzerine baskı kurulabilir. Bu sayede gerçek anlamada kadro sayısı belirlenmesine etk edilebilir.
Kpss Sınavına giren Her Çevre Mühendisi Bir Şikayette bulunda, 3650 şikayet İki ay içide tabiki bu bir va sayım.Benle Olan varsa Bekliyorum.Fikirlerinizi Bekliyorum?
Yasin ASLAN
Çevre Mühendisi
https://etscevre.yetkin-forum.com
yasin07
Çevre Mühendisi
yasin07

Kadroları Artırmak Elimizde Empty
MesajKonu: Geri: Kadroları Artırmak Elimizde   Kadroları Artırmak Elimizde Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 12:53 am

Söylediklerine tabiki katılıyorum fakat bizim ilk önce fikir alış verişinde bulunabilmemiz için bu sitenin aktif olması gerektiği inancındayım. Üye sayımızın oldukca yüksek oldugunun farkındayım fakat kimse bu siteye online olmuyor, sadece belli kişiler dısında. Böyle olunca yazılanlar bence havada kalıyor gibi gelior bana yanılıyor muyum acaba_? Bu sitedeki online sayısını artırmak için ne yapabiliriz_? önce kendi aramızda bir birlik oluşturmalıyız_? Bir grup kurmalıyız ondan sonra bazı sorunların çözümleri için öneriler sunabiliriz_?
Siteye katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım....

Saygılarımla,
Yasin Belenkuyu
Çevre Mühendisi

Kadroları Artırmak Elimizde
1 sayfadaki 1 sayfası